تولید محتوا

محتوای حرفه‌ای برای وب سایت شما

تولید محتوا

اهمیت تولید محتوا

بدون تولید محتوای مناسب، شانس موفقیت سایت شما در برابر رقبا تقریبا صفر است.
وب سایت شما با وجود طراحی و اجرای فوق العاده اگر محتوایی برای ارائه یا به عبارتی حرفی برای گفتن نداشته باشد عملا شانس اُرگانیک دیده شدنش در موتورهای جستجو بسیار پایین خواهد بود. کمتر دیده شدن در گوگل و سایر موتورهای جستجو نظیر بینگ و یاهو برابر با ورودی و ترافیک کمتر برای سایت شماست. ترافیک کمتر یعنی بازدیدکننده کمتر از ویترین آنلاین شما که نتیجه‌اش می‌شود فروش و عایدی کمتر.

تصمیم به ورود به عرصه اینترنت و گسترش کسب و کار بر بستر آن کار ساده‌ای است اما این بازی قواعدی دارد که اغلب افراد نه توان رعایت آن را دارند و نه مهارت انجامش را. نکته خوشحال کننده اینجاست که در این صنف حتما قرار نیست همه کارها را خودتان به تنهایی و یا با پرسنل محدود خود در درون دفتر کارتان انجام دهید، در گستره‌ی وب بیشتر کارهای تخصصی برون‌سپاری می‌شوند. یعنی می‌توان بسیاری از کارهای تخصصی مانند تولید محتوا، سئو، مارکتینگ، پشتیبانی و نگهداری، توسعه و حتی گرافیک را هم برون‌سپاری کرد و از توان و ظرفیت نیروهای متخصص بهره برد.

اهمیت تولید محتوا

محتوا پادشاه است

این جمله معروف بیل گیتس را تقریبا همگی فعالان این حوزه شنیده‌ایم که «محتوا پادشاه است» اما آیا به معنا و مفهوم آن نیز دقت کرده‌ایم؟

با از بین رفتن پادشاه بازی شطرنج به پایان می‌رسد و با نبود محتوا، بازی وب سایت شما به پایان خواهد رسید. بله به راستی که محتوا پادشاه است و محتوای سایت شما اهمیت شاه در بازی شطرنج را دارد پس بدون تعارف باید بدانید که بدون محتوای تازه، دست اول و با کیفیت وب سایت شما آینده‌ای نخواهد داشت و خیلی زود پروژه‌تان به شکست خواهد انجامید. پس اهمیت محتوا را دست کم نگیرید، محتوای خوب و با کیفیت نه تنها موجب دیده شدن سایت شما در موتورهای جستجو می‌شود (Organic Entry) بلکه زمان ماندگاری مخاطب در سایت شما را نیز افزایش داده (Time On Site) و تعامل کاربر با سایت را در پی خواهد داشت (Interaction) که هر سه این موارد از کلیدی‌ترین رازهای موفقیت سایت شما در امر سئو هستند.

حال که متوجه اهمیت تولید محتوای دست اول برای رشد و توسعه سایت خود شده‌اید، دو راه پیش رو دارید. یا باید به فکر استخدام محتوانویس و نیروهای دارای این مهارت باشید یا که باید این قسمت از کار سایت خود را برون‌سپاری کنید. تولید محتوا از جمله ردیف‌های شغلی است که معمولا برون‌سپاری می‌شود. حتی سایت‌های بزرگ نظیر دیجیکالا و بامیلو هم در زمینه تولید محتوا از توان و تخصص نیروهای خارج از دفتر کار خود بهره می‌برند چرا که بدین شکل هم هزینه تولید محتوا کاهش می‌یابد و هم اینکه می‌توان از قلم شیوای نویسندگان و کپی رایترهای دارای تجربه بهره‌مند شد.

خدمات تولید محتوا

تولید محتوای دست اول و با کیفیت

یکی از تیم‌هایی که برای برون‌سپاری تولید محتوای سایت خود می‌توانید روی آن حساب کنید تیم محتوانویسی وب شیک است.
ما با دارا بودن تعداد زیادی محتوانویس خوش قلم و با تجربه به خوبی می‌توانیم از پس تولید محتوای وب سایت شما برآمده و محتوای با کیفیت و دست اول بر روی سایت شما قرار دهیم. محتوایی که می‌تواند ضامن جذب مخاطب از گوگل و سایر موتورهای جستجو و در نهایت فروش وب سایت شما باشد.

تعرفه

تولید محتوا

۳۵۰ کلمه ۷۰۰۰ تومان
  حداقل ۳۵۰ کلمه
  محتوای سئو شده
  به همراه ۱ عکس
۵۰۰ کلمه ۱۰۰۰۰ تومان
  حداقل ۵۰۰ کلمه
  محتوای سئو شده
  به همراه ۱ عکس
بیش از ۱۵۰۰ کلمه ۳۵۰۰۰ تومان
  حداقل ۱۵۰۰ کلمه
  محتوای سئو شده
  به همراه ۳ عکس

نشانی: میدان انقلاب، تقاطع جمالزاده و نصرت، ساختمان آب‌پ، طبقه سوم، واحد ۱

ایمیل: info@webshik.com

تلگرام: webshik_support@

تلفن: 66906892-021